Фільмували між тривогами. Позитивна відеовистава від юних харків'ян (відео)

3640
Колектив театрального відділення ДШМ № 6 поділився з GX своїм надихаючи позитивним відео.

Під час війни українці неоднаразово показали свою любов до тварин. Навіть під вибухами, ризикуючи власним життям, рятували своїх пухнастих друзів, адже вони дарують радість у надсумні часи. Отож-бо, до Дня захисту дітей новинний портал GX пропонує усім подивитися позитивну відеовиставу, яку створили юні відважні харків'яни та їхня вчителька.

Це був кропіткий, але дуже позитивний досвід. 

"У цей страшний час трохи позитиву від наших юних харків'ян. Знімали між тривогами... на звичайний телефон", - поділилася секретами створення вистави режисер-педагог Інна Олександрівна Янушевич. 

Відеовистава «36 І 6 КОТІВ» була знята за мотивами серії книжок української письменниці Галини Вдовиченко. Це пригоди родини, яка несподівано збільшилася на 36 дорослих і 6 маленьких котів.

Приємного перегляду і позитиву вам у цей святковий день від незламних харківців.

У головних ролях - учениці та учень 5-6 класів театрального відділення ДШМ №6 (м. Харків). Режисер-постановник - Інна Олександрівна Янушевич.

Особлива подяка педагогу ДШМ № 6 Келліной Катерині Володимирівні.

Довідка. «36 і 6 котів» - саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

Фото, відео та матеріал: Інна Янушевич, ДШМ № 6, GX, Наталія Бойченко, відкриті джерела

Читайте також: