На харківців чекає зустріч з видатним митцем (фото)

3423
Люди, яким йде девʼятий десяток, - носії унікальної інформації про традиції, які сьогодні вже майже втрачені, про побут, який за останні 70 років зазнав значних трансформацій, про людей, яких вже нема, але про яких варто знати. 


Колектив ХДН бібліотеки ім. В. Короленка запрошує усіх охочих до участі в онлайн-зустрічі з відомим харківським конструктором-дизайнером, художником, фотомайстром, поетом, співробітником Харківського художнього музею Євгеном Олексієнком. Йому є що розповісти, а нам є що спитати...Зустріч відбудеться 25 квітня о 16.00 на платформі ZOOM.

Захід проводитиметься в межах проєкту Михайла Красікова «Я памʼятаю… Життя в традиції».

Довідка про автора проєкту:
Михайло Красіков — етнолог та фольклорист, провідний методист ООМЦКМ, професор кафедри українознавства, культурології та історії науки НТУ «ХПІ», директор Етнографічного музею «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», член Національної спілки письменників України, Національної спілки художників України, Національної спілки краєзнавців України, лауреат муніципальної премії в галузі фольклористики та етнології ім. П. Іванова 2007 р., премії ім. Л. Танюка “за збереження історичної памʼяті України” 2022 р., премії The Slavic, East European, and Eurasian Folklore Association (SEEFA) 2023 р.

Довідки за телефоном (067) 91-014-91.
Покликання на онлайн-зустріч за посиланням.

Ідентифікатор заходу: 890 0295 6488
Код доступу: 1f6pYF

Читайте також: