Кохайтеся чорнобриві. Влітку Харків повен любові (фото, відео)

2902
Незламне місто не припиняє єднати закохані серця.


Весілля – одна з найважливіших і найщасливіших подій у житті багатьох людей. Кажуть, літо – сезон весіль. І незламне місто не припиняє єднати закохані серця, навіть, усі ці роки війни.А ще саме про це грають вистави - про переможну силу кохання. Отож-бо, кохайтеся чорнобриві!Згадаємо разом, як наприкинці весни в СХІД ОПЕРА звучала прекрасна музика В. А. Моцарта. Того пам'ятного вечора молоді виконавці разом із досвідченими артистами та музикантами театру складали іспит-виставу - показали глядачу комічну оперу "Весілля Фігаро". Вже традиційною стала співпраця Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка та оперної студії Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського. Спільні проєкти досвідчених постановників, професійних артистів, хору, балету, допоміжного складу та симфонічного оркестру театру, а також молодих співаків кожного разу дарують відмінний результат.Над цією версією яскравої комедії працювали: режисер-вихователь - Олексій Дугінов та диригент-постановник Юрій Дяченко. Завдяки їхнім старанням відомі мелодії та сюжет однієї з найвеселіших опер зазнали влучних змін.Головні ролі виконували: Фігаро - Андрій Панчишко, Сюзанна - Вероніка Мостова, Граф Альмавіва - Андрій Слободянюк, Графиня Розіна - Вікторія Марініч, Керубіно - Серафіма Чала, Дон Базиліо - Кирило Тищенко, Лікар Бартоло - Святослав Судік, Марцелліна - Марія Гулідова, Дон Курціо - Артем Лебедєв, Барбаріна - Ганна Цьома, а партію садівника Антоніо виконав соліст СХІД ОПЕРА - Юрій Кудрявцев.А ще з неймовірним оркестром театру цього вечора грала відома харківська піаністка Ірина Запара. 

До того ж, в залі були викладачі, які з радістю слідкували за своїми учнями, як от педагог та митець Ірина Вербицька. Вона намагається не пропустити жодного виступу своїх учнів.Оплески, квіти, вітання, повна підтримка залу! 

Глядач на "відмінно" прийняв іспит!На згадку про цю щасливу мить з ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА - трохи яскравих фото та відео з вистави в прифронтовому Харкові.

Дивиться, як любов перемагає!

А ще, вже сьогодні відбудеться вистава з двох прем'єр - "Самотність" та "Листи кохання", до 90-ліття від народження відомого композитора, народного артиста України Віталія Губаренка. Саме до цієї дати СХІД ОПЕРА підготував прем’єри двох його моноопер: «Листи кохання» за новелою А. Барбюса у виконанні заслуженої артистки України Тамари Гармаш та «Самотність» за «Листами до невідомої» П. Меріме в інтерпретації аспіранта ХНУМ імені І.П. Котляревського Олексія Конорова. Диригуватиме симфонічним оркестром театру Юрій Дяченко."Я так захопився, що ідея концерту-пам'яті переросла в справжню виставу, - наголосив постановник заходу, головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Армен Калоян – цей матеріал виявився надзвичайно суголосним часові. В обох монооперах домінує мотив розлуки з коханою людиною. І в обох, незважаючи на їх внутрішній драматизм, душевну експресію героїв, стверджується непереборна сила любові, залишаючи по собі світлий слід, відчуття ніжності та витонченої краси".Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА

Читайте також: