Дві зірки готують дарунок харків'янам до Міжнародного Дня музики (фото, відео)

2293
У Харкові відбудуться два концерти в один день.


Харизматичний і талановитий Петро Чорний — найвідоміший ром України, чий голос називають «Чорним золотом України», чекає гостей на двох великих концертах. Заходи відбудуться у Міжнародний День музики - 1 жовтня о 16.00 та 19.00 у Fat Goose Pub (вул. Космічна, 21). 

На відвідувачів чекає нова концертна програма «Дві дороги», феєрія і колорит неповторних циганських романсів, українських пісень та незабутня атмосфера.Кожний концерт Петра Чорного - це приголомшливе свято, сповнене радості, краси, найяскравіших фарб та емоцій.

Співак щоразу вражає глядачів не лише силою свого прекрасного голосу, а й відмінним почуттям гумору та цікавими розповідями. 

Гостею святкової програми стане чарівна колега Петра - заслужена артистка естрадного мистецтва України Ольга ПолежакаЯскрава білявка Ольга Полежака вже не вперше за час війни дарує свій талант харківській публіці. "Я працюю з самого початку війни. Їздила з концертами як по Україні, так і за її межами, - розповідала співачка журналістці GX після свого травнего виступу. - В репертуарі пісні, що надихають, а саме про Україну та родину. Своїми виступами я намагаюсь заохотити усіх, починаючи з моїх учнів, не складати руки й разом наближати перемогу. Кожен своїми вміннями та талантами".

Головний меседж кожного її виступу - "До перемоги разом!"


Що важливо у наш час,  50% від збору коштів від заходів буде перераховано на ЗСУ.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: