У Харківській області подружжя жорстоко побили, а потім добили в озері (фото)

1207

Обвинувальний акт щодо двох чоловіків за фактом умисного вбивства двох осіб, вчиненого за попередньою змовою групою осіб направлено до суду. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Під час окупації села Хотімля Чугуївського району сталося жорстоке вбивство. Як розповіли в прокуратурі, так звані «народні дружинники» забили до смерті чоловіка та жінку.

У березні 2022 року колишній правоохоронець та троє місцевих мешканців створили «народну дружину». Вони слідкували за порядком у селі, боролися з крадіжками та карали односельчан за порушення.

Черговими підозрюваними у крадіжці стали чоловік і жінка. «Дружинники» прийшли в їхній будинок, взявши з собою телескопічну палицю, металеві труби, арматуру, дерев’яні палиці.

Жінку та чоловіка жорстоко побили до майже непритомного стану. Але на цьому «каратєлі» не зупинилися. Побитих відвезли до озера та скинули у воду. Люди намагалися вибратись на берег, але «дружинники» кидали в них шматки бетону. У підсумку чоловік та жінка померли. Їхні тіла залишилися на місці «покарання».

Колишній правоохоронець і один з його поплічників втекли у Росію. Слідчі заочно оголосили їм про підозру у вбивстві. Двох їхніх спільників затримали.

«Дружинникам» загрожує від десяти до п'ятнадцяти років тюремного ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Читайте також: