У Харкові чоловіка забили до смерті битою та ломом

726

Повідомлено про підозру двом чоловікам за фактом умисного вбивства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше неодноразово судимий 33-річний чоловік вирішив вбити свого 34-річного знайомого, який заборгував перед ним гроші. Про це розповіли в Харківській обласній прокуратурі.

Для реалізації свого плану зловмисник підготував дерев’яну биту і металевий лом. Розуміючи, що один не впорається, він попросив свого 42-річного товариша допомогти йому «розібратись» з «боржником». Чоловіки 8 березня 2024 року, знаючи, що потерпілий в цей час буде йти по лісовому масиву поблизу вул. Рудничної в Харкові, приїхали до вказаного місця. Побачивши жертву, вони підбігли до нього та почали бити металевим лохом та деревʼяною битою по всьому тілом. Потерпілий загинув на місці.

Правоохоронці затримали зловмисників в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: