Харків'янка об'єднала українські таланти заради допомоги країні (фото, відео)

3917
Українці по всьму світу тримають тримають культурний фронт.


Минув рік з початку найкривавішої війни ХХІ століття. Під час війни українці по всьому світу з болем сприймають кожну трагедію в Україні та поспішають на допомогу. 

Так, не залишилася осторонь страшних подій на батьківщині харків'янка Юліанна Прадо. За роки творчості вона багато чого досягла: з переможниці конкурсу "Юних зірок Харкова"  Юлії Прядко перетворилася у примадонну сцени - Юліанну Прадо, яка тепер на рівних співає зі своїми вчителями. 

Зробивши паузу на народження і перші кроки донечки, почувши та побачивши все, що рф творить в Україні, Юліанна узялася за створення сольного концерту «Дві культури в одному серці» (вдалося все встигнути за місяць), який пролунав ще на Щедрий вечір у Карлскірхе (Відень, Австрія).

"На свій сольний виступ я запросила гостей - Ніну Матвієнко, МАСО «Слобожанський» з мого рідного Харкова та австрійський хор «Chor im Hemd», - розповіла співачка. - Я стану провідником щастя, надії та миру для моїх гостей!" 



"Моя найбільша мрія - донести свій голос, свій талант до людей, подарувати радість та відчуття домашнього тепла українцям, які знаходяться в Австрії, та для австрійських друзів! - поділилася своїми відчуттями Юліанна. - Моя головна ціль єдина - благодійна, я хочу допомогти дітям, які постраждали від війни в Україні".





Цей концерт став важливою подією у житті співачки. По-перше, сольний виступ, на який вона запросила свою вчительку, Народну артистку України Ніну Матвієнко. По-друге, підтримка земляків - колективу Молодіжного симфонічного оркестру "Слобожанський", який зіграв разом з Юліанною.


Одразу після події Юліанна поділилися з GX своїми відчуттями концерт, спогадами про минуле та планами на майбутнє.

Все дійство відбувалось в прекрасній локації - Соборі святого Карла Борромея у Відні (Karlskirche). Велична архітектура в поєднанні з різдвяним антуражем та неймовірними колядками, щедрівками, музикою справили на гостей найкраще враження. 

Юліанна Прадо виконала відомі українські колядки, а також хіти своєї творчості. Її чудовий спів під акомпанемент МАСО «Слобожанський» вразив своєю чуттєвістю, красою, ніжністю та глибиною.

Шановна гостя концерту - Народна артистка України - Ніна Матвієнко, виконала відомі пісні, в яких по-справжньому звучала українська душа.

У супроводі австрійського хору «Chor im Hemd» пісня «Алілуя» зазвучала по-новому та стала справжнім шедевром.

На цьому концерті на одній сцені зірці родом з Харкова вдалось зібрати ще багато талановитих музикантів з України. А найголовніше - на концерті було зібрано пожертви та для мешканців України, які постраждали від війни.

А ще наша співвітчизниця розкрила таємницю свого сценічного імені. Юлія важко переживала втрату мами (Анни) і вирішила об'єднати її та своє ім'я - вийшло Юліанна, а Прадо - це як знак якості, бо на той час співачка багато мандрувала по Європі й знала ціну речам. 

Окрема сторінка минулого - дитячі виступи, конкурси та теплі спогади про концерти на свята, які готувалися під керівництвом доцента кафедри режисури Харківської державної академії культури, народного артиста України Чемеровського Юхима Ароновича. Співачку у юні роки часто порівнювали з Ніною Матвієнко, а зараз уже з самою Юліанною порівнюють інших юних виконавиць. 

"Хто б міг подумати, що я її буду виконувати про іншу війну... Війну в моїй Україні, -  з болем згадувала Юліанна про свою пісню "Сива зозуленько". - А ще мене обурює заборона у соцмережах та ютубі вільного показу кліпу про жахи війни в Україні. На відео було накладено вікове обмеження".



«Ця пісня присвячується моєму рідному місту Харкову, в якому я народилася. Вона була записана, коли мені було шістнадцять років, у 2002 році, і принесла мені перемогу на конкурсі "Юних зірок Харкова", а потім - перемоги на міжнародних конкурсах у Європі. Я молюся за свій Харків, щоб він відновився, молюся за мир у всій Україні», - поділилися Юліанна Прадо (Юлія Прядко).



Наостанок, співачка повідомила, що багато чого ще планує реалізувати, тому ми з нетерпінням чекаємо на наступні концерти Юліани Прадо та дякуємо за маленькі перемоги на культурному фронті кожного дня!

Довідка. Телеведуча, співачка, актриса, викладач, продюсер - Юлія Миколаївна Трунез (Юлія Прядко, Юліанна Прадо) народилася 18 березня 1982 року.
Освіта: Харківське професійно-технічне училище культури (1997-1999 рр.), Харківськe музичнe училищe імені Б.М.Лятошинського (1999-2001 рр.), Київський національний університет культури і мистецтва (2001-2004 рр.), післядипломна освіта у Київському національному університеті культури і мистецтва (2004-2007 рр.), додатково - прикладні навички в консерваторії, стажування в Міністерстві культури.
Наукова робота: викладач Київського національного університету культури і мистецтва (2007-2010 рр.)
Науковий ступінь: кандидат мистецтвознавства та культурології.
Наукова робота: «Українська пісенна культура у вимірах національної ментальності» (праці Ніни Матвієнко)
Вільно володіє 4 мовами (у тому числі англійською (Proficient User) та німецькою (B2)).
Державні нагороди: Лауреат міжнародних конкурсів, Гран-прі міжнародних конкурсів (Muzik -Werld 2002, фестиваль Bengio, Санремо), ГРАНТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, стипендіат Фонду Кушнарьова (Україна), пам'ятні знаки та подарунки від Президента України та народних артистів України Н. Матвієнко, Ю. Рибчинського, а також громадська діяльність та спів на багатьох масових заходах в Україні.

У період з 2010 року по теперішній час брала участь у благодійних акціях та сольних проєктах; була почесною суддею; брала участь у підготовці музичних конкурсів та культурних заходів; працювала над аналізом та узагальненням результатів музично-культурних проєктів; виступала радником та доповідачем на семінарах та міжнародних пресконференціях; було записано німецькомовний музичний альбом; знято 2 кліпи (в яких вона головна героїня - "ЛЮЛІ -ЛЮЛІ", "НІЖНІСТЬ"); співпрацювала з українськими ЗМІ та телебаченням.

Під час навчання у Київському національному університеті мистецтв і культури з 2002 по 2005 роки брала участь в українських та міжнародних акціях та конкурсах: «Людина року», «Шлягер року», «Жінка ІІІ тисячоліття», концертних турах, сольних концертах І. Поклада, Ю. Рибчинського, Н. Матвієнко, Л. Остапенко та інших.
Працює за кордоном: Гран-прі (Muzik -Werld 2002, фестиваль Bengio, Санремо), інтерв'ю, фотосесії та прес-конференції.
Брала участь у міжнародних культурних заходах у Відні: «СЛОВЕНСЬКИЙ БАЗАР», «ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ»,
«УКРАЇНСЬКА СУБОТНЯ ШКОЛА У ВІДНІ»

Докладніше про Юліанну Прадо за посиланням.

Фото, відео та матеріал: архів Юліанни Прадо, GX, Наталія Бойченко

Читайте також: