Харків потерпає від ворожих ракет. Люди звернулися до президента

16673

Харків’яни разом з іншими українцями продовжують збір підписів під двома петиціями до Президента України з проханням надати Харкову та Харківській області системи ПРО (протиракетної оборони) та більше систем для ППО (протиповітряної оборони).

Петиція щодо надання Харківському регіону системи ПРО на президентському сайті з’явилася 29 червня 2022 року. За 4 дні її підписало понад 500 українців.

«Існуючі системи протиповітряної оборони не можуть захистити місто та область від ракет (не встигають), які випускаються з території рф, переважно з міста Білгорода. Обстріли відбуваються кожного дня, починаючи з 24 лютого 2022 року — на даний час це вже більше 4 місяців», — йдеться в тексті цієї петиції.

Наголошується, що системи ПРО терміново потрібна «для подальшого існування міста та його мешканців», оскільки Харків знаходиться в зоні досяжності ворожої зброї (30 км від кордону з росією).

Попередня петиція щодо надання ППО Харкову та Харківській області була зареєстрована 10 червня 2022 року і набрала понад 17 000 підписів.

Нагадаємо, для того, щоб президент розглянув петиції, їх мають підписати не менше 25 000 українців.

Читайте також: