Голосування пройшло попри все: в Харківській облраді прокоментували ситуацію з технічними збоями

1129

«Технічні проблеми системи для голосування не мають стати на заваді змінам на краще для Харківщини», - так прокоментувала ситуацію з технічними збоями системи для голосування та мікрофонами на позачерговій сесії Харківської обласної ради голова фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Тетяна Єгорова-Луценко. 

За її словами,  попри перешкоди, депутати плідно і результативно попрацювали.

«Радію, що попри технічні проблеми, депутатський корпус підтримав зміни, які необхідні жителям Харківщини.  Зокрема, до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік включено 186 нових проєктів на загальну суму фінансування 1 млрд 91 млн 426 тис грн» - прокоментувала позачергову сесію  Тетяна Єгорова-Луценко на своїй сторінці у Фейсбук.

Вона перерахувала основні зміни до Програми, за які проголосували депутати.  Це, зокрема, 63 нових проєкти, у сфері охорони здоров’я на суму 503 млн грн. Також до програми додали 67 нових проєктів у сфері ЖКГ, 22 – культура і туризм, 24 нових проєкти додали у сфері освіти.

Окрім того, Єгорова-Луценко підтримала депутатів, які проголосували за надання матеріальної допомоги постраждалим у будинку для літніх людей у Харкові. За її словами,  на виплати для постраждалих виділили 290 тис грн.

Нагадаємо, 21 січня під час пожежі у двоповерховому будинку, переобладнаному для проживання людей похилого віку, загинуло 15 осіб, постраждали – 29.

Надання допомоги постраждалим здійснюватиметься коштом обласного бюджету.

*рекламний матеріал

Читайте также: