Зрада сімейної пари з Харківщини стала відома на всю країну (фото)

2737
Викрито та буде покарано подружжя колаборантів з Куп’янська.


За повідомленням Харківської обласної прокуратури, встановлено факти державної зради подружжя українських службовців, які активно допомагали ворогу під час тимчасової окупації Купʼянська. Справа чоловіка вже передана до суду, а його 29-річна дружина отримала повідомлення про підозру, на жаль, заочно. 

В умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України) сімʼя держслужбовців перейшла на бік рф, перебуваючи в окупованому м. Купʼянськ.Так зрадниця, яка обіймала посаду старшого інспектора Куп’янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області як і її чоловік допомагала державі-агресору будувати «российскую правоохранительную систему».Довідка. Стаття 111 ККУ - "Державна зрада".

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, - карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
2. Ті самі діяння, вчинені в умовах воєнного стану, - караються позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна.

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, Харківська обласна прокуратура

Читайте також: