Ворог активізується на одному з харківських напрямків

1499

Підрозділи російської окупаційної армії створюють активність на окремих ділянках Куп'янського напрямку. На Слобожанському напрямку в цілому обстановка залишається незмінною. Про це повідомив начальник Харківського гарнізону, бригадний генерал Сергій Мельник.

«Вздовж кордону ми фіксуємо присутність певних ворожих сил, але тримаємо ситуацію під цілодобовим контролем та готові реагувати на будь-які зміни», - підкреслив Мельник.

Про активність ворога на Куп’янському напрямку також повідомляється у вечірній оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 4 лютого.

«Основні зусилля противник зосереджує на веденні наступальних дії на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках», - йдеться у повідомленні.

Також у Генштабі зазначають, що на Слобожанському напрямку ворог продовжує зберігати військову присутність у прикордонних з Україною районах, проте наступальних угруповань окупантів не виявлено.

Генерал Мельник підкреслив: «Збройні сили України слідкують за діями російських військ та готові миттєво реагувати на будь-які їхні дії неочікуваними і дуже неприємними для них сюрпризами. Після яких всі бажання повторювати ці спроби відпадуть».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: