Відновленню не підлягають. Скільки будинків ворог зруйнував вщент на Харківщині

860

Внаслідок збройної російської агресії на Харківщині повністю або частково зруйновано понад 14 тисяч будівель. Такі дані навів 27 грудня під час прес-конференції начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його інформацією, більше чверті пошкоджених обстрілами об'єктів зруйновані повністю (1 266) або зазнали значного пошкодження (3 863). Ще більше половини (9 501 об'єкт) мають часткові пошкодження.

Ворог зруйнував, пошкодив, більше 8 тисяч житлових будинків, з яких 3 тисячі - багатоповерхівки, 4 тисячі - це приватний житловий фонд.

Серед населених пунктів, що найбільше постраждали від ворожих обстрілів - Ізюм, Куп'янськ, Вовчанськ, Балаклія і багато сіл та селищ.

"Якщо ми беремо менші населені пункти, наприклад, від Ізюма до території Донецької області, то є населені пункти невеликі, але вони зруйновані абсолютно вщент. Не залишилося жодного цілого житлового будинку. Однак люди бажають повертатися до них. Це вже буде відбудова абсолютно нова, після перемоги",  - сказав глава області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Читайте також: