Усі кладовища закрили для відвідування в Харкові

1175

На Великдень, 16 квітня, у Харкові будуть закриті для відвідування усі кладовища. Про це повідомили в пресслужбі міської ради із посиланням на КП «Ритуал».

Відповідне рішення було ухвалене з метою уникнення провокацій з боку ворога та убезпечення громадян від непередбачуваних ракетних атак. Крім того, для забезпечення порядку під час великодніх та поминальних днів, а також недопущення порушень правил громадської безпеки, територія харківських кладовищ патрулюватиметься співробітниками Головного управління Національної поліції України у Харківській області.

Також поліцейські чергуватимуть на цвинтарях, вхід на які закритий для відвідування через можливу наявність вибухонебезпечних предметів. Це міське кладовище №15 (вул. Володі Дубиніна), №16 (селище Кулиничі, вул. Сьомої Гвардійської Армії) та №17 (вул. Курочкіна Гора, 1).

Детальну інформацію щодо режиму роботи міських кладовищ можна дізнатися на сторінці КП «Ритуал» у «Facebook» https://www.facebook.com/kpritualkh або у диспетчерській службі за тел.: 16-40.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перед Великодніми святами у Харкові для відвідування закрили п’ять кладовищ. 

Читайте також: