У Харкові заборонили відвідувати ще два кладовища

1091

Від сьогодні, 6 квітня, закриті для відвідування міські кладовища №15 (пров. Дубініна) та №16 (вул. Сьомої Гвардійської Армії). Про це повідомили в пресслужбі міської ради із посиланням на КП "Ритуал".

Таке рішення було ухвалене на підставі рекомендацій ГУ ДСНС України в Харківській області, оскільки територія цих кладовищ перебувала під ракетно-артилерійськими обстрілами, і є ймовірність наявності там вибухонебезпечних предметів.

Вхід на цвинтарі стане можливим тільки після повного обстеження їхньої території та знешкодження мін, ракет, снарядів, що не розірвалися.

Нагадаємо, раніше закрили для відвідування цвинтар №17, який розташований біля Окружної дороги (зі сторони Північної Салтівки), та кладовище «Сосни», яке розташоване на вул. Генерала Удовиченка (селище Велика Данилівка). 

Довідка. Великдень цього року святкуватимуть 16 квітня. 25 квітня – Радониця (Проводи), в цей день заведено відвідувати кладовища. Другий тиждень після Великодня в українській традиції є поминальним за померлими родичами.

Читайте також: