У Харкові ворожою ракетою пошкоджено місце зустрічі з зірками з усього світу (фото, відео)

853
Ворог продовжує руйнувати наші здобутки.


Як жахливо і боляче бачити кадри зруйнованих улюблених куточків Харкова, де гостинно зустрічали гостей з усього світу. 12 листопада ворог вдарив по розважальному комплексу "Аркада", який неодноразово (влітку, восени й навіть взимку) приймав міжнародні фестивалі, організовані Харківським торговельно-економічним коледжем КНТЕУ. У них брали участь зіркові кухарі, кондитери, бармени з різних країн світу. Переможці конкурсів новинного порталу GX із задоволенням долучалися до яскравих заходів.

Про наслідки обстрілу, який здійснили російські окупанти, розповів ЗМІ директор розважального комплексу, почесний консул Турецької республіки у м. Харків Володимир Білий. Він з дружиною чув три вибухи. На щастя, усі живі.Нагадаємо, Володимир з перших днів був у теробороні міста.


Ми пропонуємо зазирнути у спогади з альбому GX, а ще побачити цікавий фотозвіт з Міжнародного кулінарного фестивалю автентичної кухні Kazan Fire Fest (докладніше у новині GX). А ще додамо фото переможців наших конкурсів, яким пощастило побувати на фестах.

Світла пам'ять директору ХТЕК КНТЕУ, віцепрезидентці Українського кулінарного союзу Людмилі Радченко... Вона не побачила всього цього жаху...Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, Суспільне, архів Володимира Білого 

Читайте також: