Три чудові миті у Центральному парку Харкова (фото, відео)

1230
Улюблене місце відпочинку харків'ян, як птах Фенікс, повстає з попелу, щоб знову і знову дарувати радість людям.

Розповідь про ще одне незламне та знакове для Харкова місто почати хочеться зі спогаду.

Яскравим, чарівним, з велетенськими новорічними кулями, красунею ялинкою та різдвяними яслами біля колеса огляду зустрічав Центральний парк гостей у листопаді 2021 року - здавалось, жах пандемії позаду і вже немає чого лякатися... Навіть відсутність снігу не бентежила...Але потім був лютий 2022 року... Війна... З початку війни рашисти неодноразово завдавали ударів по Центральному парку міста - атракціони та алеї парку зазнавали ушкоджень, були й поранені робітники (про що свідчать фото з новин ЗМІ тих жахливих днів).Саме загроза для відвідувачів парку змусила не прикрашати його в часи війни... Хоча початок грудня цьогоріч був так схожий на спогад 2021 року. Навіть без снігу та прикрас незламний парк дарував радість харків'янам.


Робітники парку не сиділи склавши руки, а причепурили для малечі станції метро до свят.А Святий Миколай приніс сніг до міста. Цього тижня після справжньої хуртовини ми завітали до центрального парку.

На алеях засніженого парку сама руда господиня радо зустріла журналістку GX.

Це був незабутній день... Дякуємо Богові та ЗСУ за щасливі, майже мирні, хвилини у милому серцю парку.Більше фото з того засніженого дня в альбомі на фейсбук-сторінці GX.

Віримо! Україна переможе! А улюблене місце відпочинку харків'ян, як птах Фенікс, повстане з попелу, щоб знову і знову дарувати радість людям.

Нагадаємо, у червні 2023 парк було змінено назву парку.

Більше фото з святкового парку 2021 року в пості GX.
Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, хроніки ЗМІ

Читайте також: