Пісок з Сахари та квітневі дива зробили цікавим ранок харків'янина (фото)

946
Читач GX поділися майже першоквітневою пригодою.


Наприкінці березня та на початку квітня у багатьох ЗМІ писали про пил з пустелі Сахара, який вже не вперше досягає України. 

"Зачиняйте вікна, пил може бути шкідливим для людей з респіраторними захворюваннями, осіб похилого віку та дітей", - дали поради синоптики.

Пил накрив й частину Європи. Зокрема він забарвив небо в помаранчевий відтінок над частинами Франції, Швейцарії та південної Німеччини."Пил із Сахари протримається в Україні щонайменше до кінця доби", — повідомили сьогодні, 2 квітня, в ДСНС України. На щастя, пил лише створює ефект затуманеного неба, може спостерігатися імла. Але концентрації пилу не перевищують гранично допустимих норм.

Потік інформації в ЗМІ зіграв першоквітневий жарт з нашим постійним читачем. У пилку він побачив пустельний пісок. 

"
В Україну принесло пил із пустелі Сахари. Вчора ввечері авто було чисте. Ось таку картину побачив вранці. Авто стояло вдалині від доріг. Цікаво виглядають крупинці пилу. Наче маленькі кулі. Коли падають з неба, при ударі о поверхню, більшість розсипаються. А ті, що скотилися по склу, внизу залишилися такими кульками. Небо наче в димці на світанку", - написав Володимир.Але допитливий розум чоловіка швидко розпізнав помилку.

"Сталася майже першоквітнева пригода... Я через кілька годин побачив, як вітром несе купу пилку з дерева поруч, це в моєму випадку сиплеться з можевєльника, великого дерева під яким стояла машина. Я просто раніше такого ніколи не бачив, а тут ще новини про пил в атмосфері, - вийшло дуже смішно. Ще раз з першоквітнем мене привітала сама природа", - розповів наш читач.

А ще Володимир поділився з нами красою природи: навіть серед сміття весна розсаджує квіти...

Журналістка GX напередодні першоквітня зафільмувала квіти, як у парках, так і на вулицях Харкова. Навіть знайомий нам автомобіль знову увесь у квітах.

Своїми спостереженнями діляться і наші читачі - дивиться фото на сторінках GX у соцмережах.


Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, Володимир Кажанов, відкриті джерела