Окупанти фактично зайняли кілька населених пунктів на півночі Харківщини - DeepState

775

Ворог продовжує активізацію на кордоні Харківщини. Московити фактично зайняли села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка. Загарбники намагаються закріплятися в населених пунктах Мороховець, Олійникове, Лук'янці, Зелене. Тривають бої за Глибоке, яке є останнім н.п. перед основною задачею в тому районі для росіян — зайняти Липці. Про це йдеться у повідомленні аналітичного ресурсу DeepState.

Окупанти зайняли населений пункт Плетенівка та рухаються в бік Вовчанська. Намагаються закріпитися в селах Огірцеве, Гатище, Стариця, Бугруватка. Біля останніх двох було помічено велику кількість піхоти, тривають бої. Росіяни підібралися до північних околиць міста Вовчанськ, намагаються закріпитися, також тривають бої. Наші бійці зустрічають ворога вогнем.

"Ситуація продовжує ускладнюватися. Ворог заводить поступово на нашу територію все більше сил, безперервно заходить піхота, просувається групами до населених пунктів і намагається там закріплятися, насичуватися і продовжувати рух. На підтримці працює техніка в невеликій кількості, артилерія, авіація, а також присутня велика активність БПЛА і РЕБ. Сили Оборони намагаються зупинити ворога, наносять ураження. Необхідно приділити більше уваги цьому регіону і нарешті налагодити комунікацію або ворог матиме ще більший успіх, що призведе до дуже негативних наслідків", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: