Небезпечне природне явище насувається на Харків

1601
У Харківській області значно погіршиться погода.

У вихідні дні, 18-19 лютого, у Харківській області очікується снігопад та крижаний дощ. Служба автомобільних доріг закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, а також утриматися від дальніх поїздок.

Згідно із прогнозами синоптиків, сильний снігопад розпочнеться з західної, південно-західної та південної частин регіону і поступово розповсюдиться по всій області. Також очікується надзвичайне погодне явище - крижаний дощ. Температура повітря складатиме від 7 градусів морозу до 3 градусів тепла. На дорогах можлива ожеледиця.

За інформацією Українського гідрометцентру, у Харкові у ніч на суботу, 18 лютого, очікується невеликий сніг, температура повітря – 8-10 градусів морозу. Удень прогнозується значний мокрий сніг, температура – від 0 до 2 градусів повітря. Вітер південно-східний 7-12 м/с.

На неділю, 19 лютого, у Харкові значних опадів не прогнозують. Температура повітря вночі – 1-3 градуси тепла, вдень – 3-5 градуси тепла. Вітер північно-західний 7-12 м/с.

Довідка GX. Крижаний дощ — тверді опади, що випадають при мінусовій температурі повітря (найчастіше від 0 до 10 градусів морозу, іноді до 15 градусів морозу) у вигляді твердих прозорих кульок льоду діаметром 1-3 мм. Всередині кульок знаходиться незамерзла вода — кульки, падаючи на предмети, розбиваються на шкарлупки, вода витікає, і утворюється ожеледь.