"Навіть кремезні рятувальники та слідчі не могли стримати емоцій". Завершено рятувальні роботи на місці ракетного удару на Харківщині

751

Сьогодні мешканці села Гроза в Куп’янському районі зібралися на поминальний обід. Прийшли цілими родинами, деякі з дітьми та старшими людьми. В невеличкий продуктовий магазин, який тут водночас був і місцевим кафе, росіяни влучили дуже точно. Будівлю знищили повністю, разом з людьми. 51 загиблий… Серед них восьмирічний хлопчик. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов. 

"Шок, гнів і сум неможливо описати словами. Навіть кремезні рятувальники та слідчі не могли стримати емоцій гніву", - підкреслив він.

За словами Болвінова, опізнати поки змогли лише тридцять п’ять осіб. Всіх інших доправили до моргу,  для ідентифікації доведеться проводити аналіз ДНК. Ще шестеро людей зараз в лікарні, дивом вижили та отримують медичну допомогу.

"Всі вони прийшли віддати останню шану своєму односельцю, але росіяни відкрили прицільний вогонь. Попередньо вважаємо, що використали "Іскандер". Криміналісти та вибухотехніки вилучили залишки ракети", - підкреслив начальник слідчого управління.

Зараз слідчі та оперативники шукають навідників. Тривають обшуки.

"Робота на місці влучання продовжується. Не виключаю, що кількість жертв може бути більшою", - наголосив Болвінов.

Рятувальні роботи на місці ворожої атаки завершено. 

Читайте також: