Наслідки бойових дій: названо найнебезпечніші райони Харкова

1746

Північна Салтівка, Роганський житловий масив, селища Мала Данилівка, П’ятихатки, Жуковського – найнебезпечніші райони Харкова через наявність вибухонебезпечних предметів. Також високий рівень небезпеки зберігається у деяких місцях поховання людей та зелених зонах, які розташовані поблизу Окружної дороги та в місцях, де велись активні бойові дії. Про це повідомили в департаменті по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради.

З початку війни у Харкові зареєстровано близько 4,4 тис. заявок на розмінування та виявлено понад 2,4 тис. вибухонебезпечних предметів.

«Ми маємо значну площу територій, які потребують планового обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів. Проте, у зв’язку з тим, що пріоритетними у розмінуванні є деокуповані райони області, залишається проблемним обстеження територій  міста», - зазначили у департаменті.

Нагадаємо, у Харкові залишаються закритими п'ять кладовищ. Причина - висока мінна небезпека, оскільки вони перебували під обстрілами, також могло бути здійснено дистанційне мінування.

Читайте також: