Намагався зґвалтувати 11-річного хлопчика: як покарали мешканця Харківщини

1139

Суд визнав винним раніше неодноразово судимого 51-річного чоловіка у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження, у крадіжці, а також за фактом замаху на зґвалтування (ч. 2 ст. 125, ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 152 КК України).

Прокурори у суді довели, що у травні минулого року чоловік, перебуваючи вдома у с. Литвинівка Богодухівського району, посварився зі своєю матір‘ю. Проте конфлікт завершився не тільки словами. Син схопив мати за волосся, штовхнув на землю та побив її. Жінці надали допомогу медики. Вже через місяць чоловік вчинив новий злочин: на цей раз він викрав велосипед у м. Валки.

І на цьому його злочинний шлях не закінчився. Торік у липні чоловік побачив, як на велосипеді їде його 11-річний сусід. Чоловік схопив хлопця, закрив йому рот рукою та потягнув його у будинок. Обвинувачений вдарив дитину декілька разів, а після цього намагався зґвалтувати. Хлопчик кричав та кликав на допомогу, проте зловмисник почав душити його подушкою. На щастя, дитині таки вдалось втекти.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину тільки у вчиненні крадіжки. Щодо замаху на зґвалтування він пояснив, що нічого не робив і не знає, як хлопчик опинився у нього вдома.

Обвинувальний вирок виніс суддя Жовтневого районного суду м. Харкова. Чоловіку призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі. Наразі триває строк на апеляційне оскарження рішення.

Читайте також: