На фронті загинув режисер і драматург з Харкова (фото)

2547
Харків-театральний втратив ще одного митця. Загинув режисер, драматург, викладач, батько чудової донечки.

Сумна звістка від колективу театрального факультету Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського облетіла вчора сторінки соцмереж, збираючи спогади та слова співчуття...

Кожна така звістка - це нестерпний біль!  

Ясним літнім днем, 5 червня, на війні загинув талановитий випускник театрального факультету, режисер-педагог Дитячої школи мистецтв №6 міста Харкова Микита Калембет. Він мав би ростити донечку, кохати дружину, творити та вчити, але вимушений був стати сапером... Страшна війна обірвала політ талановитої людини, спроможної змінювати світ на краще...

Сотні репостів, десятки повних болю коментарів...

"Микита - один з найперших учасників Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-майстерні авторської пісні "Сонячний зайчик", наш театральний хлопчик... Як ми пишалися, що він пішов навчатися театральній справі! Він був першим... Співчуття рідним та близьким. Слава Герою!" - написала Олена Алексєєва.

Друг дитинства, однокурсниця, колега... Вона написала чуттєвий пост і одразу знищила його - бо дуже боляче.... Марія Ванєєва про Микиту Келембета: 

Колектив GX приєднується до слів співчуття рідним та близьким загиблого! Низький уклін та дяка батькам! Світла та вічна пам'ять Герою-захиснику!

Фото та матеріали: Театрального факультету ХНУМ імені І. П. Котляревського, архів Марії Ванєєвої

Читайте також: