Мільйони українців отримали спільну мрію (фото, відео)

2284
У святковий день в Україні відбулось спецпогашення нової поштової марки.

У День Конституції України, 28 червня, АТ «Укрпошта» розпочала продаж марки "Українська Мрія".

Усі охочі на презентації в Києві могли додатково придбати футболку з малюнком 11-річної Софії Кравчук, авторки марки, та залишити на стіні бажань свою завітну мрію: "Миру", "Перемоги", визволення окупованих міст і селищ, повернення додому живими-здоровими воїнів ЗСУ, об'єднання родин та багато інших світлих бажань.


Нагадаємо, юна авторка із Любомля зобразила на своєму малюнку дівчинку-мрію та знищений рашистами 27 лютого на аеродромі «Антонов» у Гостомелі під Києвом, флагман української авіації – літак Ан-225 «Мрія». На його рахунку рекорди з перевезення максимального комерційного вантажу та найдовшого і найважчого в історії авіації моновантажу. Детальніше про створення ескізу марки, про літак і дівчинку Марію в відеосюжеті "Суспільного" 

Гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський нагадав, що тираж марки - три мільйони. Укрпошта запровадила обмеження на придбання: одна людина може купити не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.

"Марка коштує 12 гривень, футболка з цією маркою найдорожча з патріотичної серії. Також охочі могли придбати світшоти та кружки з різними марками. Вже в перший день патріотичний товар "Укрпошти" розійшовся, як горячи пиріжки. Навіть на складі мало чого залишилося", - розказала журналисту "Город Х" представниця харківського відділення АТ "Укрпошта".

Але охочі можуть придбати марку по усьому світу через інтернет-ресурси: американський Аmazon, який тепер працює з українцями; в онлайн-магазинах Укрпошти, на платформі Rozetka та eBay.

Одним з перших марку отримав відомий на весь світ український пес-сапер Патрон.

Наступною, вже в липні, "Укрпошта" планує випустити марку "Добрий вечір, ми з України!". Голосували за ескіз понад 834000 учасників. За марку з трактором віддали свої голоси більше ніж 340000 українців. 

Чекаємо марку і віримо #ВсеБудеУкраїна.

За матеріалами: АТ  "Укрпошта"