Коронавірус не зник. Де у Харкові працюють пункти вакцинації

3241
У Харківському районі зареєстровано 87 нових випадків захворювання на коронавірус, 72 з яких - у Харкові

Харків’ян просять щеплюватися від кронавірусною інфекції - у воєнний час ризик розвитку та розповсюдження інфекційних захворювань зростає, - попередили в  Департаменті охорони здоров’я Харківської міськради.

«Найбільш уразливими є діти та дорослі, які не щеплені взагалі або вчасно не зробили ревакцинацію», - йдеться у повідомленні пресслужби міськради.

В мерії запевнили, що у на сьогодні у харківських медзакладах достатню вакцини «Janssen» і в меншій кількості - «Pfizer».

Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до найближчої міської поліклініки. З переліком медзакладів, де працюють пункти вакцинації, можна ознайомитися за посиланням: https://medical.city.kharkov.ua/vakczynacziya-vid-covid-19/punkty-vakczynacziyi/ 

Незалежно від того, якою вакциною щепилася людина, оптимальний термін ревакцинації становить від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації, - нагадали у департаменті.

Отримати бустерну дозу харків’яни старше 18 років можуть у будь-якому пункті чи центрі вакцинації. Після цього вони отримають новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб. Згенерувати його можна в застосунку «Дія». 

Зазначимо, що станом на 16 вересня у Харківському районі зареєстровано 87 нових випадків захворювання на коронавірус, 72 з яких - у місті Харкові. Загалом у Харківській області за період спостереження лабораторно підтверджено 309 470 випадків захворювання на COVID-19, 1103 особи перебувають під медичним наглядом, 301 268 пацієнтів одужали, 7099 - померли.

Гадина Половик

 

Читайте також: