Харків'яни у серці міста привітали зіркову ювілярку (фото, відео)

6066
Зірки харківської сцени та шанувальники творчості заслуженої артистки України Олени Старікової привітали з подвійним ювілеєм.

На сцені музичного салону ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА сьогодні, 19 лютого, свій ювілейний концерт-бенефіс представила заслужена артистка України Олена Старікова. Її неймовірне сопрано, артистичність та почуття гумору зривали овації залів у Іспанії, Італії, Німеччині, Австрії, Швеції, Швейцарії, Туреччині, але серце її назавжди в Україні - в її рідному Харкові. Навіть у складні часи війни вона спроможна, як Фігаро, і за кордоном брати участь у гастрольному турі ХНАТОБ на підтримку ЗСУ, і виступати для співвітчизників у місті-герої Харкові.


Олена Старікова зустрічала  свій ювілей з друзями та шанувальниками на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.

Олену Петрівну з особистим ювілеєм та 25-річчям на сцені привітали керівник театру Ігор Тулузов, керівництво міста, колеги та шанувальники творчості харківської зірки.В цей святковий день разом з  заслуженою артисткою України Оленою Старіковою на сцені музичного салону  Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка виступала та привітали Олену Петрівну: заслужені артисти України Алла Мишакова та Володимир Козлов, дипломанти міжнародних конкурсів - Юлія Форсюк та Олеся Мішаріна, лауреати міжнародних конкурсів -  
Юлія Антонова, Олександр Золотаренко та Євген Лисицький. 
А ви знали? Улюблений музичний уривок, який є у репертуарі Олени, пов'язаний з її ім'ям -  "Болеро Олени" з опери "Сицилійська вечірня" (Дж. Верді). Про це харківська зірка розповіла журналістці GX напередодні першого концерту після карантину у липні 2020 року.А ви знали? Олена заради друзів навіть виставу переписати згодна. Подробиці привітання ювілярки для Юлії Форсюк з архіву GX. 
Ще трохи спогадів... 

Про неймовірну харківську зірку можна говорити годинами, але краще почути та побачити, як вона сяє на сцені.


Довідка:
Заслужена артистка України Олена Старікова - випускниця Харківського державного університету мистецтв ім. І. Котляревського (клас М.І. Червонюк).

В театрі працює з 1998 року, провідний майстер сцени.

Дипломант Міжнародного конкурсу вокалістів ім. М. Лисенка (1998 р.).

Лауреат Всеукраїнського конкурсу вокалістів у номінації «Золотий голос України» (2001р.).

Партії в репертуарі: 

 • Віолетта («Травіата» Дж. Верді);
 • Джильда («Ріголетто» Дж. Верді);
 • Розіна («Севільський цирульник» Дж. Россіні);
 • Цариця ночі («Чарівна  флейта» В.-А. Моцарта);
 • Сюзанна («Весілля Фігаро» В.-А. Моцарта);
 • Мюзетта («Богема» Дж. Пуччіні);
 • Марфа («Царева наречена» М. Римського-Корсакова);
 • Лючія («Лючія ді Ламмермур» Г. Доніцетті);
 • Партія сопрано («Реквієм» В.-А.Моцарта); 
 • Партія сопрано («Карміна Бурана» К. Орфа);
 • Мадам Герц («Директор театру» В.-А.Моцарта);
 • Фанні («Шлюбний вексель») Дж. Пуччіні.

Брала участь у гастролях по містах Іспанії, Італії, Німеччини, Австрії, Швеції, Швейцарії, Туреччини. 

Читайте також: