Харків'яни отримали шанс безкоштовно дізнатися більше про штучний інтелект

673
Вплив штучного інтелекту на життя і роботу - тема серії подій у Харкові.

Штучний інтелект, Chat GPT, Mindjourney та інші інструменти з початку року не зникають з пошукових запитів по всьому світу. І поки власники деяких професій непокояться, що скоро машини замінять людей, інші - залучають нові інструменти до щоденних завдань.

Kharkiv IT Cluster і ЕРАМ Україна започатковують серію заходів, які допоможуть зменшити кількість рутини і покращити результати вашої роботи завдяки ШІ. Чотири події проходитимуть у гібридному форматі з офлайн-частиною у Харкові. Досвідом будуть ділитись провідні фахівці ІТ-компаній, що продовжують працювати у місті.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням

• 27 вересня - ШІ для представників креативних індустрій (маркетологів, дизайнерів, SMMників, копірайтерів тощо); 
• 5 жовтня – ШІ для викладачів шкіл і ЗВО; 
• 19 жовтня – ШІ для студентів і старшокласників; 
• 26 жовтня – ШІ для ІТ-фахівців, які починають свій шлях, і тих, хто вже має значний досвід. 

Генеративний штучний інтелект здатен відчутно допомагати тим, хто створює контент, працює з клієнтами, проводить дослідження, розробляє програмне забезпечення. Він також може бути корисним у навчанні.

Чому важливо набувати навичок роботи з ШІ вже зараз? Аналітики Goldman Sachs зазначають, що дві третини робочих місць у США та ЄС зазнають певної автоматизації завдяки штучному інтелекту. І якщо для бізнесів це – позитив і економія коштів, то для працівників – потенційні ризики і загроза переформатування ринку праці.

Щоб почуватися комфортно у світі, де активно застосовують нові технології, необхідно їх вивчати і використовувати. Це додасть впевненості, допоможе стати продуктивнішим і зменшити обсяг рутини.