Грибників попередили: «тихе полювання» може обернутися трагедією

1436

На Харківщині на території селища Печеніги та навколишніх населених пунктів небезпечно пересуватися неперевіреною місцевістю та ходити в ліс. Існує велика ймовірність нарватися на міни, нерозірвані снаряди та інші «сюрпризи», які залишили після себе російські окупанти.

«Вже є багато випадків підриву людей на мінах в сусідніх селах», - заявив голова Печенізької громади Олександр Гусаров.

Він звернувся до жителів ОТГ з проханням утриматися від «від походів та пересування будь-якою пересічною місцевістю, окрім проїзних доріг, тротуарів, стежок селища та сіл громади».

Також голова ОТГ нагадав, що у Харківській області в період військового стану заборонено відвідування лісів і полювання.

«Любителям збору грибів, які наразі активізувалися в смт Печеніги, нагадую, що прогулянка до лісу чи лісополоси за грибами може обернутися трагедією», - попередив Гусаров.

Нагадаємо, Харківщина забруднена боєприпасами більше, ніж Київщина та Су.мщина - міністр МВС України Денис Монастирський.

Нагадаємо, 21 вересня 2021 року поблизу села Гракове Чугуївського району 21 вересня на протитанковій міні підірвався службовий автомобіль харківських енергетиків. Один чоловік загинув, двоє отримали поранення.

На Харківщині загинули троє чоловіків - підірвалися на вибухівці у селі Макарово Золочівської громади.

Галина Половик

Читайте також: