Добро існує і після свят. Харківські артисти продовжують дарувати радість (фото,відео)

1797
Зірки оперети, як завжди вміють розрадити у будь-яку мить життя.

Ось і промайнули головні зимові свята. Однак теплі спогади про добрі справи та світлі події у ці магічні дні будуть гріти кожного разу, коли почуєш чи побачиш уривки виступів наших харківських зірок...

Кажуть, добро існує і після свят... Прикладом цього стане цей пост-спогад про підготовку дива у дарунок.Адже навіть у ці складні часи колектив Харківського академічного театру музичної комедії готував святкові виступи, щоб дарувати радість нашим захисникам у шпиталях, сховищах та на виступах у прифронтовій зоні. За їхній вагомий внесок у справу підтримки українців в часи боротьби зі збройною агресією з боку російської федерації та допомогу своєму народу у найтяжчі часи колектив театру в особі директора ХАТМК, заслуженого діяча мистецтв України Ігора Коваля отримав нагороду та слова подяки від військових саме під час творчого процесу на власній сцені...Музичний дарунок до свят готували заслужені артисти України - Наталія Коваль, Елеонора Джулік, Ігор Арнаутов, Володимир Козлов та Олексій Гавінський, а також Світлана Тимченко, Артем Кочергін, Сергій Міненко, Олег Жемчужин, Іван Орлов, Віталій Манченко, Олексій Андренко та артисти балету.

Ще одним дарунком стануть посмішки на ваших обличчях від дотику до свята музики, танцю і співу. чим завжди славився ХАТМК у мирні часи. Адже пам'ятайте, посмішка - це теж наша зброя у ці темні часи!

Ще раз і ще раз подяка Богові та ЗСУ, що в нас є можливість доторкнутися до світла під їхнім захистом!

Фото та відео: Наталія Бойченко

Читайте також: