Більш ніж половина території Харківщини – потенційно небезпечна

1316

У Харківській області ліквідовано майже 52 тисячі вибухонебезпечних предметів, які залишилися після обстрілів і бойових дій. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, зараз більш ніж половина території області вважається потенційно небезпечною через боєприпаси, міни та інші вибухонебезпечні предмети.

Майже щодня мешканці Харківщини гинуть і отримають поранення через підриви на «подарунках», які залишили окупанти.

За інформацією Головного управління ДСНС України в Харківській області, з початку повномасштабної війни зафіксовано 123 випадки підриву цивільного населення. Загинуло 18 людей.

Нагадаємо, на території Ізюмського лісового господарства стався вибух. Чотири людини загинули

Один чоловік загинув, ще один отримав поранення вдень 6 лютого в результаті підриву на міні у Харківській області. Рухаючись на мотоциклі, чоловіки вирішили скоротити шлях через поле, яке виявилось замінованим.

У місті Ізюмі семеро підлітків отримали поранення через вибух міни. Інцидент стався біля залізничного вокзалу. Один з підлітків кинув фрагмент протипіхотної міни "пелюстка" у бік друзів. Стався вибух - семеро людей отримали осколкові поранення. Підліток знайшов міну у селі та носив у кишені

Які вибухонебезпечні предмети найчастіше залишає по собі ворог - читайте тут.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX - Новини Харкова 

Читайте також: