Атакували знову: де окупанти наступають у Харківській області

1403

Підрозділи російської окупаційної армії не полишають спроб зламати українську оборону та покращити своє тактичне положення на Куп’янському напрямку. Про це йдеться в ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 17 травня.

Зокрема, ворог 16 травня знову атакував в районі села Масютівка Дворічанської громади Куп’янського району. Успіху не мав.

Нагадаємо, підрозділи російської окупаційної армії 6 травня проводили наступальні дії в районі села Синьківка Петропавлівської громади (Куп’янський район Харківської області). 9 травня атакував в районі села Масютівка, 12, 15 травня також зафіксовано ворожі атаки поблизу цього села.

Довідка. Масютівка — село у Дворічанській селищній громаді Куп'янського району Харківської області. До початку війни населення становило кілька осіб.

Село розташоване на лівому березі річки Оскіл, нижче місця впадання в неї річки Вільшана. Біля села річка Оскіл утворює великий лиман з назвою озеро Біле.

Масютівка має вигляд кількох хат, розкиданих у великому лісовому масиві (сосна). Поруч проходить залізниця, на якій на відстані 2 км розташована залізнична станція «Мовчанове».

Читайте також: