У Харкові з'явився унікальний метод діагностики хребта

10568
Як найбільш точно поставити діагноз хворій спині, дізнавався «ГХ».

За статистикою, в сучасному світі від захворювань хребта страждає 85% населення земної кулі. Серед людей старше 45 років рідко знайдеш щасливця, яка має одного разу в житті не «скрутило» спину від горезвісного остеохондрозу чи ще якогось складного недуги.
При цьому найчастіше медики використовують три методи діагностики хребта: рентген, УЗД та МРТ. Кожен з них свого часу вважався найбільш прогресивним і використовується до цих пір, не дивлячись на наявність істотних мінусів. Нагадаємо деякі з них.

Рентгенографія - видає статичну картинку, не враховуючи похибки від дихання і серцебиття. Крім того, рентген володіє сильним іонізуючим впливом, шкідливим для організму.
МРТ - «оглядає» хребет в тривимірному просторі. Мінуси: дорожнеча і похибки діагностики через те, що дослідження проводиться в нерухомому стані. Також МРТ не підходить хворим з клаустрофобію, неврологічними розладами, стимулятором серця металевими протезами.
УЗД - на відміну від рентгена, абсолютно безпечний, але має обмеження, оскільки підходить тільки для діагностики шийного остеохондрозу. Грудний відділ цього виду діагностики недоступний. А подивитися поперек можна тільки після дотримання дієти і призначення клізм.

За даними клінічних досліджень, на сьогодні найкращий метод діагностики проблем хребта - новітня технологія динамічного 4D аналізу. В Україні такий апарат є лише в Центрі доктора Бубновського, де багато років займаються проблемами хребта і суглобів.


Доктора центру відзначають суцільні плюси даного методу.

Безпека. 4D аналіз хребта проводиться без променевого випромінювання. Це оптичний метод дослідження, абсолютно безпечний для здоров'я. Його можна проводити так часто, як це потрібно, в тому числі дітям і вагітним жінкам.
Точний результат. 4D діагностика хребта дозволяє стежити за роботою опорно-рухового апарату в динаміці - під час дослідження пацієнт не просто лежить або стоїть, він знаходиться в русі.
Універсальність. 4D діагностику можна застосовувати для дослідження всіх відділів хребта одночасно, а також для функціонального аналізу кістково-м'язового апарату людини.
Простота застосування. 4D діагностика хребта не вимагає від пацієнта абсолютно ніякої спеціальної підготовки і займає всього кілька хвилин. А детальну інтерпретацію результатів лікар-невролог дасть відразу ж після проведення дослідження.

Як проходить 4D діагностика хребта
Пацієнту необхідно роздягтися по пояс і встати на спеціальну платформу, яка рухається з комфортною швидкістю звичного кроку. Дослідження проводиться в повній темряві. Прожектор створює на поверхні спини спеціальну розмітку, а камера фіксує руху зі швидкістю 50 кадрів в секунду. Отримані дані відразу обробляються процесором.

Показання до 4D діагностики
Рання діагностика захворювання хребта: сколіозів, кифозов, м'язових спазмів, контрактур, блокад, перекосу і скручування таза, невідповідності довжини ніг, плоскостопості, діагностика остеохондрозу, міжхребцевих протрузий і гриж і т.д.
Виявлення першопричини болю в спині, в шиї, в суглобах, кульгавості, головних болів, мігрені, перепадів тиску, погіршення зору і інших вторинних ознак остеохондрозу.
Також 4D діагностика ефективна для правильного підбору ортопедичних устілок і допоміжних корсетів. А так же прогнозування такого лікування і його вплив на хребет пацієнта.

Унікальну, єдину в Україні діагностику можна пройти в Центрі доктора Бубновського за адресою: м Харків, ст. м. Ботанічний сад, зупинка Будинок проектів, вул. Новгородська, д. 11
Попередній запис за тел .: 057 75 88 923, 057 717 07 47, 067 579 86 77.
www.bubnovsky.in.ua 

Читайте также: