Вони повернулися. На харків'ян очікує зустріч із улюбленими артистами (фото, відео)

3874
Вже завтра, 4 травня, в ТЦ "Нікольський" відбудеться виступ артистів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка (ХНАТОБ / СХІД OPERA).

Культурний фронт працює... Дякуємо незламним артистам ХНАТОБ за їхні виступи у рідному Харкові та за кордоном. Саме завдяки ним світ пізнає Україну і розуміє, що нашій країні потрібна допомога. 

Після гучних виступів у Молдові артисти вже повернулися додому, але не відпочивати, бо вже 4 травня будуть дарувати свій спів на великому концерті у ТЦ "Нікольський", який розпочнеться о 17.00.

В програмі довгоочікуваного вечора-зустрічі:

1. Дж. Бізе "Хабанера" з опери "Кармен" (лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коваль, мецо-сопрано).

2. Дж. Гершвін "Колискова Клари" з опери "Пргі і Бесс" (лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коваль, мецо-сопрано).

3. Дж. Пуччіні "Вальс Мюзети" з опери "Богема" (заслужена артистка України Олена Старікова, сопрано).

4. Енріко Канніо "Закоханий солдат" (лауреат міжнародних конкурсів Євген Лисицький, баритон).

5. Дж. Пуччіні "Арія Лауретти" з опери "Джанні Скіккі" (дипломант міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, сопрано).

6. Т. Коттрау "Santa Lucia" (дипломант міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, сопрано).

7. Е. Ді Капуа "O sole mio" (заслужений артист України Володимир Козлов, баритон).

8. Е. Куртіс "Torna a Surriento" (заслужений артист України Володимир Козлов, баритон).

9. Г.Манчіні "Moon river" (дипломант міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна, сопрано).

10. Ф. Сарторі "Canto della terra" (дипломант міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна, сопрано).

11. Р. Леонковалло "Mattinata" (лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, тенор).

12. Н. Бродський "Be my love" (лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, тенор).

13. В. Ді Кьяро "La spagnola" (лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, тенор; дипломант міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, сопрано).

14. Маргеріт Моно "Мілорд" (лауреат міжнародних конкурсів Юлія Антонова, сопрано).

15. Б. Андерссон "Money money" (лауреат міжнародних конкурсів Юлія Антонова, сопрано).

16. Ф. Сарторі "Con te partiro" (заслужена артистка України Олена Старікова, сопрано; лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко, тенор).

Нагадаємо, неймовірно чуттєвим був останній концерт квітня у ТРЦ "Nikolsky". Колектив Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка присвятив його нашим героїчним захисникам, відважним рятівникам та усім, хто сьогодні стоїть на варті нашої безпеки та свободи. Солістами того квітневого виступу були: заслужені артисти України Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів Юлія Антонова та Євген Лисицький, дипломанти міжнародних конкурсів Юлія Форсюк, Олеся Мішаріна, Кирило Тищенко та Наталя Бабарук. Ці голоси співають та надихають...До речі, фінальним акордом першого виступу для закордонного глядача в Молдові став Гімн України, а вечір 23 квітня почався з Гімну Нової армії України у виконанні хору театру. У програмі звучали українські народні солоспіви та пісні вітчизняних композиторів: "Порізала пальчик" (Хор і солистка - Юлія Балабанова); "Гей, соколи!"; "Ой я знаю, що гріх маю"; "Балада про мальви" (В. Івасюк ); "Глибока криниця"; "Мелодія" (М.Скорик, перша скрипка - Наталя Бабарук); "Обійми" (С. Вакарчук); "Не твоя війна" (С. Вакарчук); "Одна калина" (Р. Квінта ); "Тече вода" (І. Поклад ); "Сам собі Країна" (А. Кузьменко); "Україна це ти" (Т. Кароль); "Червона рута" (В. Івасюк) та на "Біс!" усі разом заспівали - "Ой, у лузі червона калина".

Колектив театру співав, як ніколи, а глядач не жалкував оплесків. Дякуємо! Кожного разу з нетерпінням чекаємо на зустріч. Ви неймовірні!
Культурний фронт від труднощів лише міцнішає. Здолаємо! Переможемо! #ВсеБудеУкраїна!

Ще трохи спогадів. Напередодні поїздки заслужена артистка України Олена Старікова розповідала журналістці Галині Половик, що готує колектив театру: гала-концерт, шоу-програму, балетні та оперні вистави. Галина радо поділилася уривком свого матеріалу з GX.Нагадаємо, вже завтра, 4 травня, артисти ХНАТОБ чекають на свого глядача на концерті у ТЦ "Нікольський" о 17.00.

Фото, відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: