Від класики до епічних творів. Справжнє шоу для душі підготували харківські музиканти (фото, відео)

1993
Попри вибухи і тривоги вони підтримують українців своєю чарівною музикою.


Незабутні виступи у травні чекають на харків'ян. Колектив Capella Pergolesi під орудою Владислава Саверського до кожного виступу підходить творчо і вміє захопити увагу, висмикнувши глядача хоча би на мить з жаху війни.

Зокрема, вже сьогодні, 12 травня, о 16.30 та 18.00 гості шоу почують музику з фільмів про Гаррі Поттера в живому виконанні камерного оркестру Capella Pergolesi під орудою талановитого диригента Владислава Саверського. На глядача чекає унікальна інтерпретація з використанням тембрів струнних, челести, фортепіано та органу.

А ще на численні прохання 25 травня  18.00 знову пролунає музичний шоу-концерт "GOLLUM"  (докладно про прем'єру в новині GX).

Це епічний та захопливий шоу-концерт "GOLLUM" у виконанні оркестру Capella Pergolesi під орудою Владислава Саверського (солісти: перша скрипка - Дмитро Амстибовський, фортепіано - Станіслав Потоцький, орган - Поліна Чорна). Під відеоряд на екрані лунає музика з екранізації найвідоміших творів Джона Р. Р. Толкіна - «Володарь Перснів» і «Гобіт».

А ви знали? Автор «Гобіта» та «Володаря Перснів» Джон Роналд Руел Толкін на своєму досвіді пізнав увесь біль і жах війни в окопах Першої світової.
Світ епічного фентезі Джона Роналда Руела Толкіна наповнений звуками армій, що б’ються.

Трилогію «Володар Перснів» було створено у важкі часи Другої світової війни. Протягом усієї трилогії силам Добра доводиться долати численні перепони на полі битви. Ця вічна тема знаходить відгук й у нашому світі.... І навіть в історії України...

Зкорема, Хотинська битва у вересні 1621 року, в якій 50 тисяч українських козаків змагались проти 150 тисяч турків. Перемога була здобута завдяки геніальним військовим здібностям Гетьмана Петра Сагайдачного, якому вдалося виснажили османські війська подібно до рохірійців з королем Теоденом на чолі в Битві на Пеленорських полях! Хотинська фортеця – це Мінас Тіріт, османи – орки, українці – рохірійці, Сагайдачний – Теоден. Щодо топографії творів, то дехто впевнений, що деякі місцини на картах Толкіна нагадують Україну.

До речі, у 2013 році, коли на екрани вийшла друга частина «Гобіту», з’явився відеоролик "Повстання гобітів", в якому кадри Майдану чергувалися з кадрами з фільмів режисера Пітера Джексона.

Отож-бо, сміливі «гобіти» не підкоряться злій волі. "Оркам" це давно треба зрозуміти...

До речі, незламний колектив підкорив своїми виступами й столицю України.Обирайте дату та час й пориньте у світ чарівної музики, що надихає та підтримує.

Фото, відео та матеріали: GX, Наталія Бойченко, архів Владислава Саверського

 

Читайте також: