Присвячую цю перемогу моїй Україні. Харків'янин став найкращим на міжнародному конкурсі (фото, відео)

9939
Скрипаль з Харкова підкорює світ своєю майстерністю.


Харків'янин Дмитро Удовиченко став лауреатом першої премії Singapore International Violin Competition.

Як тільки на сторінках Vere Music Fund з'явилася новина, що Дмитро став гранд-фіналістом, харків'яни гаряче його підтримали своїми голосами та постами у соцмережах.

"Це неперевершено! Харків’янин - наша гордість - Дмитро Удовиченко! Перемоги!" - писав керівник СХІД ОПЕРА Олег Оріщенко."Харків - місто талановитої молоді! Вітаю Дмитра! Він дійсно унікальний скрипаль, декілька разів слухав його виступи у залі ХНУМ ім. Котляревського", - написав Stanislav Pylypenko.

Протягом середи, 14 грудня, відбувалось голосування та підсумкові змагання. Перше місце жюрі присудило Дмитру Удовиченку, друга премія – Anna Agafia Egholm, третя премія – Angela Sin Ying Chan.

"Присвячую цю перемогу моїй країні Україні", - прокоментував свою нове досягнення Дмитро Удовиченко.


"Вітаю! ХССМШ-і попереду! Всім педагогам велика подяка, а особлива - батькам! Дай Боже подальших успіхів на Славу Україні!" - прівітав з перемогою Дмитра директор ХНАТОБ/СХІД ОПЕРА Олег Оріщенко.

"Радію, що я брав участь у голосуванні та мій голос прийняв участь у цьому. А взагалі-то, він дуже талановитий, тому й переміг, - написав харківський поціновувач мистецтва Євген Ткаченко. - 
Харківська школа всюди попереду, я вже багато чув про це. ЄС в захваті від професіоналізму українців. Тільки-но виконується твір, виконавцю говорять: «Так, ми беремо вас! Нам такі потрібні!». І це не байки! І хоча я й не маю до цього відношення, але дуже пишаюсь цим!"

Переслухати всі змагальні тури можна на сайті конкурсу за посиланням.

Більше про Дмитра на його офіційному сайті, а ще про досягнення Дмитра Удовиченко читайте у новинах GX.

Восени 2018 року Дмитро отримав приз у Ганновері, де відбувся Х Міжнародний конкурс скрипалів імені знаменитого австрійсько-угорського скрипаля та композитора Йозефа Йоахіма.

Влітку цього року Харківський музикант став призером Міжнародного конкурсу скрипалів імени Яна Сибеліуса.

Фото, відео та матеріали: архив Дмитра Удовиченка.

Читайте також: