Обдарована харків'янка мріє зіграти на улюбленому інструменті геніїв (фото, відео)

4408
Десятки слухачів отримали музичну терапію від кращих творів сучаності, які лунали у культових кінофільмах світу.


Весна - це час мрій та спогодів, надії та планів. Цього не вистачає багатьом харків'янам під час війни. Саме такими відчуттями наповнила весняний вечір талановита музикантка - лауреатка міжнародних конкурсів, солістка оркестру Capella Pergolesi Поліна Чорна. Під яскравий та загадковий відеоряд її тендітні пальці пурхали по клавишах електронного органу, підхоплюючи найкращі музичні саундреки з "Інтерстеллар", "Перл Харбор", "Гладіатор", "Трансформери", "Атака Титанів", "Наруто" та інших культових кінофільмів та серіалів.
Кожна картина і музика з неї так співзвучні сучасності... Подіям у нашій країні і світі...Чи є у людства майбутнє? Чи здатні ми згубити свій світі? Відчуваючи неможливе з світу кіно під звуки музики, ми, як і герої світових блокбастерів, не втрачаємо надію... Бо наразі ми й самі пишемо свою історію кров'ю на своїй землі...
І дякуємо Богові та нашим Захисникам за кожну мирну мить, за віру, за надію!
Після захоплюючого виступу талановита музикантка Поліна Чорна розповіла про себе, про свої перші кроки у музичній кар'єрі та про свої мрії.До речі, одна з цих мрій - зігранти на справжньому органі - інструменті королів та геніїв.

А ви знали, що об’єднує Баха, Генделя та Франка? Це любов до великого інструменту - органу! Тож колектив новинного порталу GX щиро бажає Поліні здійснити свою мрію. До речі, маємо приклад генія з Харкова, якому це вдалось.Головний диригент ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА, заслужений діяч мистецтв України, Лицар правосуддя Дмитро Морозов не лише віртуозно диригує десятками музикантів, а ще й підкорив гру на органі та втілив свою мрію: зіграти на багатьох кращих світових інструментах,. Зокрема, Морозов є єдиним українським музикантом, який неодноразово мав честь грати у Ватикані.Окремо хочеться відначити досягнення та особливе відчуття світу та артистів молодого, амбітного та талановитого диригента камерного оркестру Capella Pergolesi - Владислава Саверського. Ми бачили його майстерність на великій сцені ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА. Особливо відчули його можливості під час війни. Талановитий диригент, музикант, композитор і шоумен зміг зібрати навколо себе найкращих, й надати їм можливість не лише показати гру оркестру разом, але й почути та побачити найкращих солістів міста, як юних, так і зірок кращих театрів, в його вибухових проектах.

До речі, вже завтра, 16 березня, в Харкові лунатиме о 16.30 та 18.00 справжній сюрприз для фанатів сучасного фентезі - музичний шоу-концерт "GOLLUM", в якому пролунає музика з екранізації найвідоміших творів Джона Р. Р. Толкіна - "Володар перснів" і "Гобіт" (докладніше на офіційному сайті).
Квитки за посиланнямА 31 березня о 18.00 на місто чекає ще один камерний проект - STRINGS GALA CONCERT.

В романтичній атмосфері для глядача гратимуть професійні солісти, лауреати міжнародних конкурсів Олександр Плющ (віолончель), Дмитро Амстібовський (скрипка) та Євген Амстібовський (альт), котрі мали честь грати майже у всіх країнах Європи. Концертмейстер: лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін.Програма концерту:
"Лебідь" К. Сен-Санс
"Список Шиндлера" Дж. Вільямс
"Адажіо" Т. Альбіноні
"Забуття" А. П`яццола
"Ріо Сена" А. П`яццола
"Кантабіле" Н. Паганіні
"Спогад про Альгамбру" Ф. Таррега
"Прекрасний розмарин" Ф. Крейслер
"Граве" Ї. Бенда
"Болеро" М. Стецюн
"Іспанський танець" М. Скорик.
Квитки за посиланням.

Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, Capella Pergolesi, Владислав Саверський

Читайте також: