Музиканти з Харкова зробили дарунок науковцям. Культура та наука - разом до перемоги (фото, відео)

6743
У великій залі ХНУМ імені І. П. Котляревського 19 травня відбувся концерт "Музика в ім'я добра, мужності та перемоги" до Дня науки в Україні.

День науки — професійне свято працівників науки України щорічно відзначають у третю суботу травня з 1997 року. Святкові заходи проходять до і після дати майже тиждень.

Кожен концерт в наші часи - це подяка незламним артистам за свято життя! Культурний фронт тримає тил, доки наші захисники виборюють нашу свободу! 

В такі часи музика об'єднує як ніколи... Концерт  "Музика в ім'я добра, мужності та перемоги" став найкращим дарунком науковцям.

Відкривав захід Голова Ради молодих вчених ХНУМ імені І.П.Котляревського, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри спеціального фортепіано, лауреат міжнародних конкурсів Копелюк Олег Олексійович. Він розповів про досягнення та плани вишу і розпочав музичним виступом святковий вечір.


В концерті узяли участь лауреати міжнародних конкурсів, представники Ради молодих вчених ХНУМ імені І. П. Котляревського: Олег Копелюк, Ігор Седюк, Олексій Вєтров, Дмитро Малий (який не лише створює чудові композиції, а й сам їх виконує), Станіслав Кучеренко, Яків Воскобойніков, Оксана Міц, Максим Шадько, Ольга Сидоренко, Руслан Каширцев, Володимир Богатирьов, Олексій Коноров, Станіслав Потоцький.

В концерті також взяли участь: Юрій Тарарак, Тетяна Жук, Ілля Коноров.  

Ведучий концерту - актор Харківського академічного драматичного театру Олександр Плехун.

Ви можете насолодитися уривками з концерту у пості на фейсбук-сторінці GX."Так приємно було у залі зустріти колег з різних вишів Харкова. Люди науки були вдячні за миті мирного життя - це був справжній дарунок до свята", - поділилася спогадами Наталія Бойченко.

А ще в залі були присутні люди, завдяки яким ці заходи відбулися. Митці, які зробили можливою онлайн трансляцію. Вони теж отримали привітання від артистів.

До речі, за грою музикантів спостерігали не лише гості, поціновувачі музики, колеги, журналісти та блогери, а ще й близькі артистів.

Так за натхненною грою Якова Воскобойнікова з зали спостерігав його брат Федір.

(Концерт відбувався з дотриманням заходів безпеки).

А ще, 20-21 травня 2023 р. у ХНУМ імені І. П. Котляревського відбулася IV міжнародна науково-творча конференція «Мистецтво та наука в сучасному глобалізованому просторі», присвячена Дню науки в Україні.

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: