Харків'янка отримала сюрприз від митців (фото, відео)

3255
Читачку GX та відому шанувальницю мистецтва здивували на день народження.


Вже 20 червня о 17:00 в Арт-сховищі "Культура" колектив ХАТМК, традиційно перед завершенням театрального сезону, презентує "Магію мюзиклу".

Але сюрпризи бувають і у період між запланованими подіями. Цієї п'ятниці кращі номери концерту лунали в ще одному затишному сховищі FatGoosePub. Захопливі номери, буря овацій і несподіваний для усіх сюрприз - шанувальниця театру отримала вітання до свого свята!Сльози на очах, щира вдячність та пост подяки!

Олена Мірошнікова відсвяткувала свій кращий день народження за останні часи!Улюблені зірки Олени привітали дівчину особисто.Колектив GX приєднується до слів вітання та щиро бажає Олені щасливої долі.

До речі, Олена - постійна читачка GX. Її світлини неодноразово дарували радість шанувальникам новинного порталу.

Нагадаємо трохи про події в театрі.


У червні Україна святкує одну з головних своїх дат — День Конституції України (28 червня). Саме до цієї дати 17 червня о 17:00 в Арт-сховищі "Культура" колектив Харківського академічного театру музичної комедії подарує чуттєвий виступ з кращими українськими піснями."Запрошуємо всіх шанувальників українського мистецтва розділити свято з нашим колективом", - наголосив директор та режисер ХАТМК, заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль. В програмі концерту «Незламна пісня»:
1. «Мій край» М. Мозговий
2. «Чорнії брови, карії очі» українська народна пісня
3. «На вулиці скрипка грає» українська народна пісня
4. «Гуцулка Ксеня» Я.Барнич
5. «Червона рута» В.Івасюк
6. «Чорнобривці» В. Верменич, М. Сингаївський
7. «Ой летіли дикі гуси» І. Поклад, Ю. Рибчинський
8. «Українські дівчата» П. Мага, П. Зібров
9. «Зозуля» Є. Матюшенко, М. Некрасова
10. «Пісня про рушник» А. Малишко, П. Майборода
11. «Україна» І. Федишин
12. «Варто чи ні» О. Пономарьов
13. «Водограй» В. Івасюк
14. «Кохана» І. Барах, І. Поклад
15. «Розпрягайте хлопці коней» І. Нагребецький
16. «Черемшина» В. Михайлюк, М. Юрийчук
17. «Роса» О. Злотник
18. «Моя Україна» Ю. Рибчинський, М. Петраш

В концерті беруть участь: заслужені артисти України Елеонора Джулік, Наталія Коваль, Олексій Гавінський; солісти театру Іван Орлов, Світлана Тимченко, Віталій Манченко, Артем Кочергін та балет театру.

Ведучі концерту: заслужена артистка України Тетяна Циганська та Олексій Андренко. 

Квитки за посиланням.

А вже 20 червня о 17:00 в Арт-сховищі "Культура" колектив ХАТМК традиційно перед завершенням театрального сезону презентує "Магію мюзиклу".Квитки за посиланням.

Ділимося теплими спогадами про світлу магію мюзиклу з минулих років, коли почуєш чи побачиш уривки виступів наших харківських зірок, завмирає серце...Навіть у ці складні часи колектив Харківського академічного театру музичної комедії готує святкові виступи, щоб дарувати радість і підтримку харківцям.Більше про заплановані події театру на афіші.


Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, ХАТМК, GX

Читайте також: