Харків'яни готують незвичайний подарунок місту (фото, відео)

618
Навіть під час віійни у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця не забувають про день народження улюбленого Харкова.

Сьгодні, 6 серпня, вже 164 день війни України з російськими окупантами. Але як би не було важко, наші незламні українці знаходять час і для світлих миттєвостей.

Так, у ХНЕУ ім. С. Кузнеця триває конкурс до Дня народження міста-героя Харкова.

"Дорогі друзі! В ці нелегкі часи, ми знаємо, де б ви зараз не були, ваші серця разом з Харковом! Скоро у нашого міста день народження. Ми впевнені, що обов'язково святкуватимемо цей день всі разом ще багато-багато разів. Цього року до Дня Харкова Харківський Міський Центр Дозвілля Молоді (ХМЦДМ) оголошує конкурс пісні про Харків. Це може бути відома, або ваша авторська пісня про наше місто у форматі відеокліпу, який потім буде розміщено в соціальних мережах. При необхідності, вам буде надано можливість записати пісню в студії ХМЦДМ. Бажаємо вам натхнення і перемоги! І разом до нашої спільної перемоги! Все буде Україна!" - написали на своїй офіційній фейсбук-сторінці організатори заходу.

Роботи приймаються до 14 серпня. Відеокліпи студенти ХНЕУ можуть надсилати за адресою: krasnii02@gmail.com (дублювати на пошту: vitaliystanislavovich@gmail.com або у групу Молодіжного центру в телеграм @debutKHNEU). Це необхідно, щоб представники конкурсу могли розмістити відеороботи також на сторінках Молодіжного центру  ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

А доки учасники цього святкового конкурсу тільки готують свої роботи, можна послухати пісні про улюблене місто, які наші талановиті співвітчизники записали під час війни.

Варто відзначити, що талановиті студенти та співробітники ХНЕУ ім. С. Кузнеця вже зробили свій внесок у подарунок місту, прославивши його своїми здобутками на фестивалі-конкурсі "В моєму серці квітне Україна".

Студентка Дар'я Швець (факультет МВЖ) здобула перемогу у ІІ Відкритому дистанційному фестивалі-конкурсі "В моєму серці квітне Україна".

Подякою журі фестивалю конкурсу за вагомий внесок в популяризацію українскої культури та розвиток студентської аматорської творчості нагороджено також директорку Молодіжного центру ХНЕУ Ірину Чаплинську.Колектив GX приєднується до привітань та чекає на результати конкурсу.

Фото, відео, матеріали: Віталій Крамарь, ХМЦДМ, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, YouTube

Читайте также: