Харківські зірки привітали колег з театру чудовим виступом (фото, відео)

6276
Зірки СХІД ОПЕРА сьогодні сяяли в неймовірних сукнях від чарівників швейного цеху.

А ви знали? Сьогодні відзначають День працівників легкої промисловості!

Вітаємо усіх причетних! Особливо хочеться відзначити майстринь ХНАТОБ / СХІД OPERA, які до сьогоднішнього концерту одягнули зірок театру у неймовірні сукні червоного та чорного кольорів. Коли зірка сяє на сцені, глядач це одразу відчуває - настрій артистів був піднесений. Після кожної пісні зал вибухав оваціями, а наостанок ще й відбулась прем'єра-сюрприз від Олени Старікової, Юлії Форсюк та Олесі Мішаріної (більше фото та відео в пості та онлайн-трансляціях на фейсбуці).


Навіть відкриття концертної програми відбулося з тосту Орловського з оперети "Летюча миша" І. Штрауса у майстерному виконанні лауреата міжнародних конкурсів Євгена Лисицького (зверніть у вагу - до класичного костюму майстри додали червоного метелика).До речі, Наталя Бабарук теж вперше зіграла "Дикі танці" Руслани Лижичко... А скільки ще було любих серцю мелодій...

Солісти: заслужені артисти України - Олена Старікова та Володимир Козлов, лауреати міжнародних конкурсів - Юлія Антонова, Вероніки Коваль, Олександр Золотаренко та Євген Лисицький, дипломанти міжнародних конкурсів - Юлія Форсюк та Олеся Мішаріна та Наталя Бабарук (скрипка).Після виступу шанувальники привітали артистів з концертом і дивувалися яскравим сукням зірок, на що артисти з подякою звернулися до колег зі швейного цеху і повідомили журналістці GX, що саме майстрині ХНАТОБ вміють творити дива!

До речі, керівник пошивочного цеху Олена Катаєва того дня була на святковому концері і була рада отримати привітання від колег.

Дякуємо! Кожна зустріч - це свято!

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX 

Читайте також: