Харків мистецький. Музику не заглушити сиренами та заборонами (фото, відео)

4670
Другий у цьому сезоні концерт циклу "Музика спротиву і надії" - "Колисанки" - відбудеться у п'ятницю, 5 травня.


Новинний GX щиро вітає колектив ХНУМ імені І.П.Котляревського 3 106-ю річницею з дня заснування і даруємо новину, яка символізує меседж виступу учасників фестивалю Kharkiv Music Fest-2023 - #Харків! #Війна! #Любов!

Саме в стінах цього закладу відбувся другий концерт Kharkiv Music Fest-2023. У той дощовий весняний вечір "Музика спротиву та надії" від організаторів фестивалю, який триває в Харкові, справді була отримана усіма, хто не втратив надію... Адже спротив тривав тоді і триває наразі.
Ми сподіваємося, що 5 травня наступний виступ в рамках фестивалю також відбудеться!Другий у цьому сезоні концерт циклу "Музика спротиву і надії" - "Колисанки" - відбудеться у п'ятницю, 5 травня, в 
Pintagon арт-клуб.

У концерті прозвучать твори молодих харківських композиторів: Dmytro MalyiVolodymyr BohatyrovKateryna Palachova. Композиції переважно створені після початку війни - це нерв сьогодення і наші сьогоднішні почуття і відчуття. Так зараз звучить Харків. Авторка та ведуча проєкту - Юлія НіколаєвськаВхід - free donation. Реєстрація обов'язкова.

Пропонуємо поринути в події другого концерту фестивалю Kharkiv Music Fest-2023 (першого з циклу "Музика спротиву і надії"), послухати майстерну гру артистів Харківської обласної філармонії Дмитра Амстібовського та Станіслава Калініна.


А ще цікаві подробиці про музичні твори та їхніх авторів від Юлії Ніколаєвської (доктор мистецтвознавства (2021), професор кафедри інтерпретології та аналізу музики ХНУМ).


Колискова... Колиска життя... Саме так звучать твори наших композиторів у виконанні харківських віртуозів.До вашої уваги трохи музики в нашому святковому пості - уривки концерту, який розпочався та закінчився колисковою від видатних композиторів... В програмі концерту "Харків. Війна. Любов" пролунали:
1. Колискова (Дмитро Клебанов).
2. Аллегро (Юліус Мейтус.).
3. Романс (Тетяна Хмельницька).
4. Вальс (Федір Акименко).
5. Ноктюрн (Борис Яровинський).
6. Аллегро з концерту для скрипки з оркестром (Валентин Борисов).
7. Етюд для фортепіано (Сергій Борткевича).
8. Єврейська молитва (Марк Кармінський, скрипка соло).
9. Скерцо (Микола Коляда).
10. Ліліпути з сюіти Гулівер (Володимир Птушкін).
11. Колискова (Марк Кармінський).
12. Микола Стецюн. Болеро

Більше відео в онлайн-трансляціях на фейсбук-сторінці GX.

Нехай у ваших снах лунає лише дивовижна українська музика.
HNUM. Kotlyarevsky, щирі вітання та подяка за незламність у ці складні часи від колективу GX!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко
Читайте також: