"Дім Дракона" та "Гра Престолів". Харків'яни готують концерт до свята (фото, відео)

2822
Вже зовсім скоро, 10 лютого 2024 року, стартує рік Зеленого дерев'яного Дракона за східним календарем.


А ви знали? Дракон є одним із наймогутніших та найшанованіших символів у країнах Азії – це втілення імператорської влади та чоловічого початку Янь, яке дарує владу над світом і заряджає людей енергією. Східна астрологія вважає, що прийдешній рік Зеленого дерев'яного Дракона, який стартує 10 лютого 2024-го, буде одним із найуспішніших. Адже цей покровитель відомий своєю збалансованістю та спокоєм, але водночас харизматичною природою, яка поєднує в собі дух землі та неба. Він вміє ладити з усіма знаками гороскопа.

Напередодні свята, 21 січня о 16.45 та 18.00 (вул.Коцарська 2/4, -1 поверх), оркестр Capella Pergolesi представить харків'янам грандіозне музичний шоу-концерт "Дім Дракона".

В програмі виступу пролунає музика з серіалів "Дім Дракона" та "Гра Престолів" в живому виконанні камерного оркестру Capella Pergolesi з кінопроекцією.У концертній програмі використано синтезовані тембри органу та фортепіано. Вперше в Україні, живий звук!

Докладніше про проєкт на офіційній сторінці оркестру за посиланням та у відео.До речі, ще є місця на концерт о 16.45, придбати квітки можна за посиланнямПориньте у таємничий світ Вестеросу!

Фото, відео та матеріал: GX, Capella Pergolesi

Читайте також: