У Харкові затримали начальника ТЦК: подробиці від поліції (фото)

1499

У Харкові затримали начальника одного з районних ТЦК і СП. Він допомагав військовозобов'язаним отримувати документи про непридатність до військової служби.

"Його схему ми викрили повністю, полковник діяв у змові з начальником військово-лікарської комісії. Разом вони продавали чоловікам документи про те, що ті нібито пройшли ВЛК та мають відмітку про непридатність. Також оформлювали всі необхідні папери для виїзду за кордон. На “клієнтів” не чекали, сидячи в кабінетах, а активно розшукували. Для цього залучали третіх осіб, які знаходили потенційних втікачів та симулянтів. Посередника, яка отримувала гроші, ми затримали “на гарячому” ще в травні", - розповів начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

За його словами, слідство має всю інформацію про те, як розподілялися гроші: після отримання їх ділили між членами військово-лікарської комісії, керівництвом ТЦК, свій відсоток забирали й посередники.

"Довго переховуватися полковнику в підвалі ТЦК не вдалося. Ми знайшли його під час обшуку приміщення ТЦК. Там він ховався разом із рюкзаком, в якому зберігав «дублікати» печаток. Експертиза показала, що саме їх використовували на документах, які йшли "на продаж". Вручати підозру начальнику центру комплектування довелося вже в лікарні - тепер він знаходиться в стаціонарі, каже, що йому погано з серцем", - зазначив Болвінов.

У статусі підозрюваного також і голова ВЛК. Наступним кроком буде обрання запобіжного заходу.

Читайте також: