У Харкові відключили 11 теплорозподільчих станцій. У двох районах будинки залишилися без опалення (фото)

2358

У двох районах Харкова  - Немишлянському та Індустріальному - частину будинків відключили від опалення через дефект на тепломагістралі великого діаметру від ТЕЦ-3. Про це повідомили у пресслужбі КП "Харківські теплові мережі" ввечері у суботу, 3 грудня. 

"Працівникам КП « Харківські теплові мережі» довелося оперативно відключити 11 теплорозподільчих станцій та частково злити комунікації будинків по бульвару Юр’єва, щоб запобігти розморожуванню системи. Ділянка 95-ї магістралі у Немишлянському районі діаметром 1000 мм не витримала жорсткого режиму перепадів напруги", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дефект локалізували, пошкоджену ділянку магістралі розкопали і відкачали воду. Ведуться зварювальні роботи.

"Усі будинки отримають тепло одразу після усунення дефекту на трубі. Під'їзди оперативно розповітрять", - запевнили на підприємстві.

Зазначається, що під тимчасове відключення потрапили будинки у Немишлянському та Індустріальному районах міста, обмежені наступними вулицями:  вул. Рибалко, Філіпова, Багратіона, пр-т Олександрівський, пр-т Героів Харкова, вул. Ощепкова, вул. Ак. Підгорного, пров. Снєгірьовський, вул. Танкопія, вул. Харківських Дивізій, бульв. Б. Хмельницького. А також в Індустріальному районі по вул. Северина Потоцького та пр-ту Олександрівському.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Читайте також: