Прокляте перехрестя в Харкові притягнуло множинне ДТП (ФОТО)

6502
За півгодини на одному перехресті сталося два масштабних зіткнення.

Відразу дві масштабних ДТП сталися ввечері 5 липня на перехресті пр. Гагаріна та вул. Кірова. Близько 21.00 тут не розминулися Деу Ланос та Жигулі. За словами очевидців, Ланос нісся з боку аеропорту і при спробі повернути праворуч, в'їхав у «сімку».

«Сімка йшла на зелений, але швидкість була дуже високою, а Ланос повернути хотів. Водія Жигулів відвезли на швидкій. Там поруч зупинка транспорту, добре, що людей не було - в ту сторону летіли шматки заліза і шини. Запросто могло когось покалічити », - розповідає чоловік, який був на місці подій.

Історія мала продовження. Буквально через півгодини, за інформацією харків'ян, на цьому ж перехресті зіткнулися Жигулі і машина швидкої допомоги.

Водій легковика запевняє, що їхав з лікарні і нікуди не поспішав. А коли побачив, що на нього летить «швидка» - розгубився.

«Я їхав на зелене свытло, і не мчав, а коли швидка їхала через перехрестя, сирену я не чув, тільки коли побачив що на мене летить. На червоний я просто не міг їхати, бо на перехресті стояли даішники », - виправдався Мурад.

Читайте также: