Оприлюднено кадри з місць ворожих ударів по Харкову (фото, відео)

1103
Обласна прокуратура оприлюднила відео та фотографії, на яких зафіксовано наслідки атаки на Харків 23 червня.


Країна-терорист росія продовжує коїти криваві злочини в Україні. Вчора було зафіксовано чотири авіаудари по Харкову, один з них уніс життя 73-річного чоловіка, ще 12 харківців зазнали поранень.

Як встановлено слідством, 23 червня близько 15,00 війська рф знову обстріляли Харків КАБами.

Зокрема, у Холодногірському районі зафіксовано влучання по приватному житловому сектору, де авіабомбою було вбито літнього чоловіка. 

Поранення та гострої реакції на стрес отримали вісім людей: 16-річний хлопець, четверо чоловіків та три жінки. Зруйновано 2 приватні будинки, горів гараж та господарча споруда.

Руйнувань зазнали понад 10 житлових будинків.

До того ж у Шевченківському районі частково зруйновано двоповерхову будівлю навчального закладу, пошкоджено багатоповерхівки та автомобілі. Постраждали 4 людини.

Отримали поранення 15-річний хлопчик, 26-річна дівчина та 27-річний чоловік. Також 43-річної жінки зазнала гостру реакцію на стрес.

Ще зафіксовано два влучання  по території одного з неексплуатуємих цехів підприємств у Київському районі Харкова

За попередніми висновками, цього разу ворог застосував КАБ-250 з УМПК (керована авіаційна бомба з уніфікованим модулем планування та корекції) з н.п. октябрський бєлгородської області рф.

На місцях авіаударів продовжують працювати прокурори та слідчі поліції.

Електропостачання по Харкову відновлено в повному обсязі.

Інформація оновлюється. 

Нагадаємо, внаслідок авіаудару по Харкову 23 червня вбито одну людину та 12 поранено (з них 2 дитини та 1 співробітник ДСНС).

Фото та матеріал: ХОВА, Харківська обласна прокуратура

Читайте також: