На Харківщині жінка втратила велику суму через посилання в соцмережі

2455

Шахраї ошукали мешканку Чугуївського району майже на 9 тис. грн. Як повідомили у районному управлінні поліції, 39-річна жінка побачила оголошення в одній із соціальних мереж. У тексті йшлося про можливість отримати грошову допомогу. Для цього потрібно було перейти за посиланням, вказаному в об’яві, на сайт і ввести там дані своєї банківської картки. Жінка виконала інструкції, і вже через декілька хвилин з її рахунку зникло  8888 гривень.

Слідчі райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

«Останнім часом спостерігається тенденція до зростання випадків шахрайств під приводом нібито оформлення грошової допомоги. Переходячи за посиланням, за яким пропонують отримати кошти, людина потрапляє на фішинговий сайт. Це двійник надійного легального сайту. Якщо на такому фішинговому сайті людина вводить номер картки, мобільного телефону, паролі – шахраї можуть отримати доступ до її рахунків і зняти всі кошти», - підкреслили в поліції.  

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX - Новини Харкова 

Читайте також: