Дзвінок від дитини та пошуки адреси з поліцією: незвичайний виклик отримали харківські рятувальники

1060

Сьогодні, 21 серпня, на лінію «101» надійшов незвичайний телефонний дзвінок. У слухавці був чутний дитячий наляканий голос, котрий благав про допомогу.

«Диспетчер ДСНС відразу відкинув можливість хибного виклику і дитячих пустощів, адже тон спілкування був іншим», - зазначили в Головному управлінні ДСНС України в Харківській області.

Дитячий голос повідомив про задимлення у квартирі і що їх там двоє: дівчинка 6-ти років і її молодша сестра. Проте своєї адреси малеча не знала і рятувальники не розуміли куди висилати рятувальні підрозділи. Лише у співпраці з черговою частиною ГУ Національної поліції в Харківській області вдалось з’ясувати точну адресу виклику і встановити зв’язок з батьками дівчат.

«Весь цей час диспетчер ДСНС спілкувався з малою, всіляко заспокоюючи та намагаючись з’ясувати більше інформації. Коли оперативний підрозділ ДСНС дістався місця пригоди, його бійці побачили у вікні 3-го поверху житлової 5-типовенрхівки тих самих маленьких дівчат. Діти були раді побачити рятувальників і підтвердили свої слова, сказані у телефонній розмові. Один з рятувальників дістався квартири через вікно та встиг запобігти пожежі, яка могла б статися через коротке замкнення електроподовжувача. Невдовзі з’явилась мама, з якою була проведена бесіда», - повідомили в облуправлінні ДСНС.

Читайте також: