В енергосистемі зріс дефіцит потужностей: які обмеження на Харківщині

1932

У Харкові та області сьогодні, 29 листопада, будуть знову відключати електроенергію. Як повідомили в НЕК "Укренерго", обмеження стосуються усіх регіонів країни чрез зростання дефіциту в електромережі.

Станом на 11:00 дефіцит потужності становить 30%.

Причиною його збільшення стали аварійні відключення блоків на декількох електростанціях, які відбулися зранку 28 листопада, а також подальше зростання споживання через погіршення погодних умов. 

"Загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок семи хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі країни. Укренерго доводить до операторів систем розподілу (обленерго) ліміти споживання по кожній області, перевищувати які не можна. Графіки відключень складають та безпосередньо застосовують обленерго. При цьому обмеження мають застосовуватися рівномірно між споживачами", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, дефіцит потужності в українській енергосистемі у понеділок , 29 листопада, складав 27%.

Нагадаємо, через пошкодження загальної системи енергопостачання в Україні внаслідок масованого обстрілу ворогом по об'єктам критичної інфраструктури, у другій половині дня 23 листопада диспетчерський центр Укренерго застосовував аварійні відключення електроенергії по всій Україні. З цієї причини були знеструмлені Харків та область. 

У «Харківобленерго» оновили графік погодинних відключень електроенергії у Харкові та області на наступний тиждень. Він буде актуальним з 28 листопада по 4 грудня.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Читайте також: