У Харківській області висадили більше овочів

2692

У Харківської області цього року збільшили площу посівів овочевих та баштанових культур. Аграрії висадили картоплю на площі 43 тисячі гектарів і зібрали 535 тисяч тонн врожаю. Інші овочі саджали на площі 23 тисячі гектарів, з яких отримали 192 тисячі тонн врожаю. Про це повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації. 

«У нас є диверсифікація культури посівів, розширення найменування цих культур. Аграрії намагаються сіяти ті культури, які були б простіші в догляді або мали б більш рентабельну ціну і легше реалізовувались. Зокрема, це пов’язано із наслідками активних бойових дій», - пояснив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов. 

Крім того, аграрії продовжують вирощувати притаманні для Харківщини пшеницю, соняшник та кукурудзу. З них найбільше зібрано пшениці - 1 мільйон 21 тисяча тонн.

«Лідерами зі збирання врожаю залишаються аграрії Лозівського, Красноградського та Богодухівського районів. Нині на полях тривають роботи зі збору пізніх зернових культур, а саме соняшника та кукурудзи», - розповів Іванов. 

Загалом господарства області зібрали більш як 1 мільйон 411 тисяч тонн врожаю озимини та пізніх зернових культур.

Читайте також: